Intencje Mszalne

Poniedziałek  30 I

17.00 + Stanisława Sroczyńskiego  od sąsiadki Heleny Mrowickiej

Wtorek 31 I – wspomnienie Św. Jana Bosco, kapłana  

17.00 + Mszy św. nie będzie

Środa 1 II

17.00 + Kazimierza Mroza w r. śm. oraz rodziców Salomeę i Antoniego Tanasiów

Czwartek 2 II – święto Ofiarowania Pańskiego      

17.00 + Hieronima Małeckiego od brata Marka

Piątek 3 II

17.00 + Anastazji Durmenc od Danuty Szczepańskiej z rodziną

Sobota 4 II

17.00 – O błogosławieństwo Boże i opiekę MB Kuczkowskiej dla członkiń Żywego Różańca

           + Heleny Leonarda Szubertów

Niedziela V Okresu Zwykłego 5 II

 8.00 + Józefy Stanisława Michalskich, zm. z rodzin Michalskich i Kupczyków    

10.30 – Za parafian,

              Za zmarłych, którzy odeszli od nas w ostatnim czasie:

            + Kazimierza Zawadę od Mariusza Miary z rodziną z Lewkowa

            + Andrzeja Kujawę od Mirka Kupczyka z Adamem

            + Huberta Roszkiewicza od Natalii Chojnickiej z córkami i Marty Suchaneckiej z rodziną

            + Józefę Olejniczak od pracowników Gospodarstwa Rolno-Ogrodniczego Pasternak

            + Halinę Bukowską od Reginy i Jana Sobczaków z Ostrowa

            + Ryszarda Wróblewskiego od Izabeli i Romana Składnikiewiczów z rodziną

            + Jana Stasiaka od Anny i Piotrka Jerzaków i Michalskich z Borucina

            + Stanisława Sroczyńskiego od Zdzisławy i Mariusza Susków

            + Leszka Ossowskiego od chrześniaka Mariusza z żoną i dziećmi

            + Anastazję Durmenc od Ewy Woźniak z rodziną i Sławki Kajdaniak

               i Gosi Kubiak z rodzinami

            + Ryszarda Lenkiewicza od Teresy Nowickiej z synem

            + Sewerynę Trocha od Katarzyny i Jarka Szczepańskich z rodziną

            + Teresę Skórską od szefostwa, koleżanek i kolegów z tartaku Świgoń

            + Stefana Misia od rodziny Umińskich

            + Elżbietę Nowicką od Cieślaków, Ryfów i Artmańskich

            + Bożenę Mehr od Stasiaków i Jaworskich z Borucina